poprzednie
niska cena

Ile kosztuje biuro rachunkowe online?

Znacznie mniej, niż tradycyjne biuro stacjonarne.
Przejdź do kalkulatora ceny, sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Sprawdź, ile zapłacisz »
następne

Informacje o zmianie Regulaminu usługi Taxe oraz Polityki Prywatności, w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

Szanowni Państwo,

w związku z nowym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych znanym powszechnie jako RODO, które zacznie obowiązywać od 25 maja 2018 r. chcielibyśmy przekazać Państwu następujące informacje:

1. Wdrożyliśmy nową Politykę Prywatności. W jej opisie zawarliśmy podstawowe informacje na temat sposobu postępowania z przekazywanymi przez Państwa danymi, przysługujących Państwu praw, zastosowanych środków bezpieczeństwa oraz warunków na jakich dane przechowujemy, przetwarzamy i udostępniamy.
Treść Polityki Prywatności znajduje się pod adresem https://www.taxe.pl/privacy.html.

2. Wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie usługi Taxe. Zmianie uległ wyłącznie Rozdział X., który w nowej wersji Regulaminu nosi tytuł "Ochrona, bezpieczeństwo i powierzenie danych". W związku z wprowadzeniem tych zapisów, nie są Państwo zobowiązani do oddzielnego zawierania umowy o powierzenie danych. Regulamin usługi Taxe, stanowiący rozszerzenie podstawowej Umowy o świadczenie usługi Taxe, spełnia formlane wymogi związane z powierzeniem przetwarzania danych. Treść nowego regulaminu znajduje się w serwisie głównym www.taxe.pl, w zakładce "Oferta" lub bezpośrednio pod adresem: https://www.taxe.pl/RegulaminUslugiTaxe_2018-05-25.pdf.

Pozdrawiamy,
Zespół taxe.pl

Opublikowano: 2018-05-24