poprzednie
niska cena

Ile kosztuje biuro rachunkowe online?

Znacznie mniej, niż tradycyjne biuro stacjonarne.
Przejdź do kalkulatora ceny, sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Sprawdź, ile zapłacisz »
następne

Aktualności

Wesołych Świąt!

2016-12-23: Czytaj więcej »

Zmiana podstawowego mechanizmu przesyłania plików w Panelu Klienta Taxe

2016-12-05: Szanowni Państwo, informujemy, że zmieniony został podstawowy mechanizm przekazywania plików w Panelu Klienta Taxe. Mechanizm oparty na technologii Flash, w związku z wycofywaniem jej obsługi przez wiekszość przeglądarek internetowych, został zastąpiony przez mechanizm korzystający z technologii HTML5. Pełni on od tej chwili rolę podstawowego mechanizmu przekazywania plików. Tych z Państwa, którzy nadal chcieliby korzystać ze […] Czytaj więcej »

Informacja o wznowieniu usługi powiadomień SMS

2016-10-17: Szanowni Państwo, informujemy, że usługa powiadomień SMS jest ponownie aktywna. Pozdrawiamy Zespół Taxe.pl Czytaj więcej »

Przerwa w działaniu systemu powiadomień SMS

2016-10-15: Szanowni Państwo, informujemy, że w związku z wystąpieniem przyczyn od nas niezależnych, tymczasowo wyłączony został system powiadomień SMS. O ponownym jego uruchomieniu powiadomimy w odrębnym komunikacie. Przepraszamy za wszystkie utrudnienia z tym związane. Zespół Taxe.pl Czytaj więcej »

Prace konserwacyjne w dniu 16.07.2016 (sobota)

2016-07-14: Szanowni Państwo, w związku z pracami konserwacyjnymi zaplanowanymi na najbliższą sobotę, 16 lipca 2016, mogą wystąpić czasowe przerwy w dostępie rejestrów księgowych (sekcja "Rejestry"), dostępnych za pośrednictwem Panelu Klienta. Nie przewiduje się przerw w dostępie do pozostałych jego głównych mechanizmów: systemu fakturującego, listy raportów, modułów CRM, ani sekcji pomocy. Za utrudnienia przepraszamy. Czytaj więcej »

Informacja o wyłączeniu starej wersji Panelu Klienta w dniu 30.04.2016

2016-02-25: Szanowni Państwo, informujemy, że stara wersja Panelu Klienta, dostępna obecnie pod adresem https://starypanel.taxe.pl, zostanie wyłączona w dniu 30.04.2016 r. Tych z Państwa, którzy wciąż z niej korzystają, gorąco zachęcamy do stopniowego zapoznawania się z nową wersją oprogramowania.   Czytaj więcej »

Roczne zeznanie podatkowe 2015 – informacje

2016-01-05: Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającymi się terminami rozliczeń rocznych, chcielibyśmy przekazać kilka przydanych informacji: 1. Zeznanie roczne jest wykonywane przez nasze biuro na wniosek Klienta. Ostateczny termin przekazywania dokumentów do sporządzenia zeznania, zgodnie z Regulaminem, mija 18 kwietnia 2016 roku. 2. Podstawowe zeznanie roczne, rozliczające wyłącznie działalność gospodarczą obsługiwaną w ramach naszej usługi, wykonujemy […] Czytaj więcej »

Wesołych Świąt!

2015-12-23: Czytaj więcej »

Informacja o przerwach technicznych w dniach 28-30 grudnia 2015

2015-12-15: Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 28-30 grudnia 2015, w związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi oraz aktualizacją oprogramowania, mogą wystąpić krótkie przerwy w dostępie do Panelu Klienta Taxe. Za wystąpienie utrudnień przepraszamy. Czytaj więcej »

Od 2. października nowy Panel Klienta domyślny dla wszystkich odbiorców usługi

2015-10-02: Sznowni Państwo, miło jest nam poinformować, że od 2. października, nowa wersja Panelu Klienta Taxe, którego premiera odbyła się niespełna rok temu, stała się domyślną wersją dla wszystkich Klientów. W dalszej części wpisu zamieszczamy zbiór informacji, przydatnych w procesie zapoznawania się z nowym oprogramowaniem, zachęcamy do lektury. Adresy Nowa wersja Panelu jest dostępna pod głównym […] Czytaj więcej »