poprzednie
Nie marnuj czasu na sprawy księgowe!

Nie marnuj czasu na sprawy księgowe!

Przekaż dokumenty księgowe firmy do internetowego biura rachunkowego Taxe.pl.
Zajmiemy się ich kompleksowym rozliczeniem.

Sprawdź naszą ofertę »
następne

Biuro rachunkowe dla nowoczesnych

Szanowni Państwo,

Spółka Vires sp. z o.o. została zarejestrowana w 2009 roku, jako podmiot wydzielony ze znanego i cenionego na lokalnym rynku od ponad 23 lat biura rachunkowego Taxtar. Głównym zadaniem nowego podmiotu było uruchomienie hybrydowej usługi księgowej, polegającej na obsłudze niewielkich przedsiębiorstw z całego kraju za pośrednictwem internetu.

Funkcjonowanie modelu hybrydowego stało się możliwe dzięki wprowadzeniu w 2008 roku rewolucyjnych, jak na temten czas, zmian w przepisach podatkowych i administracyjnych. Mowa tu oczywiście o systemie e-Deklaracje, który otworzył furtkę do rozliczeń klientów biur rachunkowych na odległość. Z chwilą uruchomienia e-Deklaracji, znacznie uproszczone zostały procedury reprezentowania klientów przed urzędami, głównie za sprawą możliwości przekazywania okresowych deklaracji za pośrednictwem internetu.

Format internetowego biura księgowego okazał się prawdziwym sukcesem. W ciągu 11 lat od uruchomienia usługi Taxe.pl pozyskaliśmy szerokie grono wiernych klientów, które stale się powiększa.
krzywa przyrostu klientów

Powyższy wykres przedstawia faktyczną linię przyrostu liczby klientów w okresie od początku funkcjonowania usługi Taxe, z podziałem na poszczególne pakiety. Największym powodem do dumy jest fakt ogromnego wzrostu zaufania do tej innowacyjnej formy współpracy. Wątpliwości, które mieli nasi potencjalni klienci w pierwszych latach funkcjonowania przedsięwzięcia, obecnie nie stanowią już żadnej przeszkody.

Naszym życzeniem jest dalsze wzmacnianie tego trendu, nie będziemy jednak w stanie tego osiągnąć bez Państwa wsparcia. Zachęcamy więc do dalszego przekazywania cennych uwag i propozycji, bezpośrednio wpływających na rozwój usługi w przyszłości.

Z życzeniami wielu sukcesów
Jerzy Łygas - Prezes Zarządu