Planowana przerwa w dostępie do usługi 30 grudnia 2012

Opublikowano: 2012-12-21

Szanowni Państwo,
w związku coraz częściej występującymi utrudnieniami w funkcjonowaniu Panelu Klienta, spowodowanymi awarią łączy internetowych doprowadzonych do naszej serwerowni, została podjęta decyzja o przeniesieniu części infrastruktury sieciowej systemu Taxe do zewnętrznej serwerowni, gwarantującej dostęp do usługi na odpowiednim, profesjonalnym poziomie.

Rozpoczęcie operacji przeniesienia zostało zaplanowane na 27. grudnia 2012, ok. godziny 23:00. Szacuje się, że potrwa ona mniej więcej 72 godziny i zakończy się 30. grudnia (niedziela). W ostatnim dniu operacji, w godzinach porannych, w celu zapewnienia poprawnej synchronizacji baz danych, wyłączony zostanie dostęp do Panelu Klienta. Prosimy o wykonanie czynności zaplanowanych na ten dzień w terminie poprzedzającym przeniesienie danych lub po zakończeniu całej operacji.

Za utrudnienia w dostępnie do usługi Taxe przepraszamy.

Najnowsze artykuły naszych ekspertów:

Ewidencjonowanie sprzedaży bezrachunkowej w JPK_VAT

2026-06-25

Zasadniczo sprzedaż towarów i usług na rzecz konsumentów podlega pod obowiązek ewidencjonowania na kasie fiskalnej. Jednocześnie jednak w oparciu o [...]

Podatnik zwolniony z VAT – 75% czy 100% kosztów eksploatacji samochodu osobowego

2026-06-22

Podatnicy zwolnieni z VAT mają wątpliwości czy ujmować w kosztach uzyskania przychodów 75% z wydatków eksploatacyjnych dotyczących samochodu osobowego użytkowanego [...]

Jak rozliczyć nadpłatę z rocznego rozliczenia składki zdrowotnej przy podatku liniowym?

2026-06-19

Roczne rozliczenie składki zdrowotnej może wykazywać saldo zerowe, jednakże możliwa jest także dopłata lub nadpłata składki zdrowotnej. Podatnicy rozliczający się [...]

Jak rozliczyć nadpłatę z rocznego rozliczenia składki zdrowotnej przy ryczałcie?

2026-06-15

Roczne rozliczenie składki zdrowotnej może wykazywać saldo zerowe, jednakże możliwa jest także dopłata lub nadpłata składki zdrowotnej. Podatnicy rozliczający się [...]

Odliczenie podatku VAT od faktury wystawionej poza KSeF

2026-06-12

Obowiązek stosowania Krajowego Systemu e-Faktur do wystawiania i odbierania faktur ustrukturyzowanych nastąpił od 1 lutego i od 1 kwietnia 2026 [...]